Uspelo je, Brinja je dosegla prvo mesto v svoji kategoriji.

Učenka 8. a, Brinja Gerkšič Južnič, je bila ena izmed finalistov natečaja »Rišem za prijatelja«. Naslov njenega dela je Obuti Salvador.

Odločali so VŠEČKI!

Zato se zahvaljujemo vsem, ki ste glasovali za Brinjin likovni izdelek in delili povezavo za glasovanje.

Otroci so ustvarjali na temo Znana umetniška dela v sodobni preobleki. Zmagovalni motivi iz šestih kategorij bodo natisnjeni na platnice šolskih zvezkov. Konec maja bomo našli tudi Brinjin izdelek na platnicah šolskih zvezkov na policah trgovin Office&More katerih podjetje je organizator natečaja. 1€ od prodaje vsakega zvezka bo šel v dobrodelne namene.

Povezava do objave zmagovalcev:

Ponovno vsem hvala za podporo,

Klarisa Hrvatin

ponosna mentorica