Jump to main content
00 386 (0)5 662 11 50 tajnistvo@osvsmuc.si
Select Page

Po uspešnem tekmovanju na področnem tekmovanju v atletiki so se naši najboljši atleti-učenci uvrstili tudi v finale državnega prvenstva,  ki je bilo v Slovenski Bistrici 5.6.2024 . Na tekmovanje se je uvrstilo kar šest naših učencev in vsi so se odlično izkazali.

Državni prvak v teku na 300m med mlajšimi dečki je postal GARDINA DARJAN  s odličnim časom 41,04.  V finalnem teku na 60m med mlajšimi učenci smo imeli kar dva predstavnika med najhitrejšimi šestimi v državi. Odlično 4. mest je dosegel SINIŠA MARKOVIČ  s časom 7,90 in odličen šesti pa TIM RUŽNIČ s časom 8,11.

Med starejšimi dekleti se je izkazala DINKA MIKIN  v skoku v daljino, približala se je 5 metrom .Skočila je 4,91 m in dosegla 13.mesto

V disciplini suvanje krogle smo imeli predstavnika med dekleti in fanti. KOŽELJ NAŠA je kroglo sunila 9,34m ,kar je bilo dovolj za 10 mesto. Med najmočnejšimi fanti pa je tekmoval BENEDETTI ALEX ,ki je kroglo sunil 11,33 m in je dosegel 13 mesto.